fbpx
------------------------------------------------ 2017 ---------------------------------------------------
 
Tábor Bezpečí - "Pelegrim"
 
  
------------------------------------------------ 2016 ---------------------------------------------------
 
Tábor Bezpečí - "Krásný život"
Tabor2016Tentokrát se tábor konal na Prikarpatí a zúčastnilo se ho na 40 teenagerů z front. měst Avdijevky, Mironovského, Krasnohorovky, Popasne a Avrubovky. Tábor byl zaměřen nejen jejich oddych od válečného dění, především však na duchovní pomoc těmto mladým lidem od jejich závislostí na drogách, či kouření. Pomoci jim také vystavět si duchovní bariéru proti časté smrti jejich blízkých, či kamarádů na frontě. Tábor byl úspěšný. Většině se podařilo se svými závislostmi bojovat a dnes dochází pravidelně do našich misijních center na frontě a dále se účastní programu. Vidíme v nich veliký potencionál pro pomoc v našich dalších projektech.
  
------------------------------------------------ 2015 ---------------------------------------------------
 
Tábor Bezpečí No.1
V květnu nás na frontě ohromil počet dětí, které se skrývají s rodiči ve sklepích. Především jejich duševní stav byl žalostný. tabor bezpeci 1Půl roku ostřelování přineslo jen smrt a strach. Přišel nápad je alespoň na pár týdnů odvézt z fronty na tábor. Ten jsme zorganizovali doslova na koleně během necelého měsíce. Sto kilometrů od bojové zóny nás hostilo vypůjčené tábořiště a 65 dětí si mohlo užívat naplněného programu. Skutečnost války jejich každodeního života doslova smyla voda z řeky, kam jsme se chodili koupat i 5x denně. Tvrdým zážitkem bylo po ukončení tábora děti odvézt zpět.. 
 
 
Tábory na frontě
teplo11Odvézt děti z fronty je velice nákladné a nám chyběli prostředky. Rozhodli jsme se tedy povzbudit děti na frontě pořádáním příměstských vícedeních táborů. Ve městech Mironovskij a Krasnohorovka se našich táborů účastnilo na 250 dětí. Největší výhrou bylo, když se děti přestali bát děl dunícíh za kopcem a ponurou atmosféru frontového městečka rozbil dětský smích a radost z her.

© 2018 Chutpomahat.cz. Všechna práva vyhrazena.