fbpx

Podporovat nás finančně může kdokoliv, komu se líbí naše projekty.
Věk ani obsah peněženky tady nehraje roli. Můžete jednorázově pomoci s konkrétním projektem, nebo si zadat měsíční příkaz na nějakou tu stovku. Obojí nám pak umožňuje pomáhat lidem na frontě. Pozitivní reporty z našich společně realizovaných projektů pak najdete v Novinkách.

 

Číslo transparentního účtu neziskové organizace Chuť pomáhat:

2300849910 / 2010

 

Pro podporu konkrétního projektu zadejte variabilní symbol:

  • Teplo pro Ukrajinu                                               2
  • Tábor Bezpečí                                                     4
  • Podpora týmu Chuti pomáhat                              10

 

 

Za vaše dary vám děkujeme.

 

 

Pár poznámek:
Jsme nezisková organizace - veškeré dary si je možné odepsat z daní. Pro zaslání potvrzení nás po skončení účetního období kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro zjištění komu konkrétně váš dar pomohl kontaktujte našeho koordinátora Kodyho na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vážíme si každého daru a snažíme se je využívat maximálně efektivně, tak aby přinesly, co největší možnou pomoc. Prioritně tedy váš dar bude vždy použit na projekt na který byl poskytnut. Avšak s proměnlivou situací na frontě je někdy nutné využít prostředky i na pomoc, kterou v tuto chvíli nemáme v žádném projektu na stránkách uvedenou (oprava zatékající střechy, nákup jízdního kola, potravin, léků, atd.). Věříme, že i vám jde především o smysl této pomoci a tak nás v tomto způsobu použití darů podpoříte. 

© 2018 Chutpomahat.cz. Všechna práva vyhrazena.